شرح مقالات پوست شرح مقالات پوست .

شرح مقالات پوست

مرطوب کننده رنگی چه چیزی است؟

بهترین مارک کرم پودر
خریداری کردن تولیدات نو برای میکاپ مدام موضوعی دیدنی میباشد. چیزی که دشوار میباشد این میباشد که نمی دانیم چی بایستی بخریم؟ و حقیقتا مواجه شدن با تعداد متعددی کالا در گیر معضل می‌شوید. در شرایطی که تفاوت تولیدها را ندانید صد رد صد نمی دانید که کدام متاع را بایستی بخرید. و اختلال از جایی شروع میشود که با محصولاتی مثل کرم پودر، کرم BB و مرطوب کننده ای رنگی که هدف ها یکسانی دارا‌هستند مواجه می‌شوید. البته وقار خویش را نگهداری فرمایید و حیران نشوید زیرا اینها یکسان نیستند. ما میدانیم‌ که کدام جنس مطلوب شماست. ما کارهرمحصول را برایتان شرح می‌دهیم و شایسته ترین کرم پودر، کرم BB و مرطوب کننده رنگی را به شما معرفی میکنیم.

مرطوب کننده رنگی چه چیزی است؟
مرطوب کننده های رنگی کارشان نیز مشابه اسمشان‌ میباشد. آن‌ها مرطوب کننده میباشند همپا با رنگ! این لوسیون های سبک هم وظیفه مرطوب کنندگی و هم‌ پوشش دهی را دارا‌هستند. در واقع این تولید ها پوشش خیر و خوبی را در سبک ترین موقعیت به شما ارائه میدهند.

به چه شکل از مرطوب کننده رنگی به کارگیری کنیم؟

یک کدام از مزیت های این کرم این میباشد که به راحتی میتوان از آن به کار گرفت. چنانچه می پندارید این کرم‌ مطلوب شماست میتوانید از دست هایتان یاری بگیرید. با دست های پاک و شسته گردیده پاره ای از این مرطوب کننده را به دست ها زده و آنگاه به سیرتکامل هایتان، پیشانی، زنخدان و بینی بزنید. و با انگشت آن را پخش نمائید.

چه وقتی از مرطوب کننده رنگی به کار گیری کنیم؟
استعمال از این کرم هنگامی مطلوب میباشد که نمی‌خواهید یک پوشش دهی بدون نقص داشته باشید ولی یه خرده زیبایی برایتان لازم میباشد. در شرایطی‌که می‌خواهید آرایشتان خیلی معلوم نباشد از این کرم به کار گیری نمائید.

کرم BB چه چیزی است؟
قطعا اشخاص متعددی را چشم اید ازBB کرم ها کلام می‌کنند و از فواید آن می‌گویند ولی خودتان از آن به کارگیری نکردید. ولی حالا عصر تغییر‌و تحول میباشد. محبوبیت این کرم ها ثابت گردیده و میتوانید از آن به کارگیری فرمایید. کرم های BB از تولیدات زیبایی کره ای می‌باشند. مضمون‌ لغوی این کرم به معنای بالم زیبایی میباشد. این کرم ها اصولا یکسری منظوره میباشند. کرم های BB می توانند پوشش دهی داشته باشند البته نیاز به مرطوب کننده نیز دارا‌هستند.

چه‌طور از کرم BB به کارگیری کنیم؟
در واقع کرم BB با مرطوب کننده رنگی زیاد مختلف وجود ندارد. دست هایتان را شسته و یا این که با یک براش کرم را به صورتتان بزنید و آن را پخش فرمایید.

چه وقتی از کرم ‌BB استعمال کنیم؟
آیا پوست زبری دارید؟ به خاطر داشته باشید‌ گهگاه میکاپ قادر است برای پوست اثرگذار هم باشد. این کرم ها هم پوست شمارا خوشگل میکند هم از پوستتان‌ نگهداری مینماید.

شایسته ترین کرم های BB
در شرایطی که در‌پی پوشاندن قرمزی ها و نواقص صورتتان می باشید این کرم ها مطلوب شماست‌.

کرم میبلین جور Dream Bronze با SPF25، دارنده هشت خواص هم‌زمان می‌باشد. این مال کرم برنزه کننده ی پوست میباشد که دربردارنده شیمراست و همین ادله خواص براق کنندگی پوست دارااست و برای کلیه پوست ها مطلوب میباشد. BB کرم میبلین درعین درحال حاضر که از پوست حفظ مینماید، آن را آبرسانی نیز می‌کند، همینطور عیوب پوستی را نیز می پوشاند. این کرم یک مرطوب کننده دربردارنده رنگدانه میباشد که مانند یک کرم پودر سبک فعالیت کرده و رنگ پوست را یکپارچه مینماید. درعین حالا به واسطه داشتن SPF25 از پوست در قبال اثرات ضرر آورآفتاب حفظ کرده و پوست را قابل انعطاف، شاداب و براق میکند. همینطور این متاع عیب های پوست را پوشش می‌دهد.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۵۷ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

بوتاکس، ژل و چربی

بوتاکس برای نیمه فوقانی و ژل و چربی برای نیمه پایینی صورت
هر چروکی که در قسمتی از صورت ایجاد می‌شود مکانیزم ویژه خودش    بهترین مارک کرم پودر  را دارد. برای مثال در نیمه فوقانی صورت چروک‌ها بیشتر براثر اسپاسم و انقباض عضلات ایجاد می‌شوند و بهترین راه برای رفع آنها تزریق بوتاکس است. البته بوتاکس تاثیر موقت دارد و معمولا پس از ۴ تا ۶ ماه باید تکرار شود. با تزریق بوتاکس، عضلات آن ناحیه به صورت موقت فلج و بعد از مدتی رفته‌رفته این اثر کمرنگ می‌شود. برای چروک‌های نیمه پایینی صورت نیز بهتر است از تزریق ژل‌های پرکننده یا چربی استفاده شود.

در روند پیری، حجم صورت از دست می‌رود، لب‌ها و گونه‌ها برجستگی خود را از دست می‌دهند و صورت به سمت جاذبه زمین کشیده می‌شود که با تزریق ژل یا چربی می‌توان این حجم از دست رفته را بازگرداند. حتی از فیلرها برای پر‌کردن خطوط خیلی عمیق اخم در پیشانی نیز استفاده می‌شود زیرا در افرادی که خطوط اخم‌ آنها بسیار گود است، تزریق بوتاکس جواب نمی‌دهد و باید از ژل‌های پرکننده استفاده کرد. پر کردن گودی زیر چشم‌‌ها با ژل یا چربی نیز یکی دیگر از کاربردهای این روش جوان‌سازی است.

لیزرهای فراکشنال
هم لایه برداری، هم کولاژن‌سازی
از روش‌های قدیمی پزشکی در امر جوان‌سازی پوست است که در ۲ نوع عمقی و سطحی توسط پزشک انجام می‌شود. در حال حاضر روش‌های جدیدی مانند استفاده از لیزرها هم به کمک آمده‌اند به‌خصوص لیزرهای فراکشنال که برای لایه‌برداری سطحی پوست استفاده می‌شوند. این لیزرها به شکل یکدست سطح پوست را لایه‌برداری نمی‌کنند بلکه مانند ستون‌هایی وارد پوست می‌شوند که در نتیجه نقطه‌های کناری ورود لیزر به پوست کاملا سالم می‌مانند. این باعث می‌شود تا ترمیم پوست از نقاط سالم خیلی سریع‌ اتفاق بیفتد. لیزرهای لایه‌برداری که در قدیم وجود داشت، عوارض آن باعث می‌شد جای لیزر برای یک تا دو ماه قرمز بماند.

گاهی عوارضی چون لکه را هم به دنبال داشت؛ اما سیستم‌های فراکشنال جدید بروز این مشکلات را به حداقل رسانده‌ است. معمولا فواصل درمان جوان‌سازی با لیزر هر ۴‌تا ۶ هفته یک بار است و باید چند جلسه تکرار شود. البته در کنار آن، یکسری درمان‌های نگهدارنده هم وجود دارد که باید هر چند ماه یک‌بار آنها را انجام دهید تا نتیجه کار بهتر بشود. لیزرهای فراکشنال نه تنها لایه‌برداری دقیق و خوبی از سطح پوست انجام می‌دهند؛ بلکه در روند ترمیمی‌شان باعث کولاژن‌سازی و سفت شدن پوست نیز می‌شوند.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۱:۰۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

کرم پودر مات یا یا درخشان


یک کدام از رایج‌ترین دعوا‌هایی که در دربین عشق و علاقه مندان آرایش و پیرایش و آرایش جانور هست، تعیین دربین کرم پودر درخشان و برنا‌کننده و رقیب مرحله بالای آن کرم پودر مات است . آرایشی که با استعمال از هریک از این دو کرم پودر انجام می‌گردد، در جور خویش قشنگ و شیک است .
البته چه طور می بایست تصمیم بگیریم کدام یک برای ما مطلوب‌خیس میباشد؟ به‌دنبال با "یاسمن" یار باش تا به تو بگوید چه‌طور از فی مابین کرم پودر مات و براق تعیین کنیم!
تفاوت بهترین مارک کرم پودر 
آن ها را بدان:
می بایست بدانی که در خصوصیت‌های هر دوی این دو کرم پودر تفاوت‌هایی مو جود می‌باشد که به تو در گزینش امداد می نماید . کرم پودر مات ظاهر پوست تو را صاف، یک دست و فارغ از برق کرده و همچنین منافذ پوست را نهفته میکند . در پیش‌رو کرم پودر درخشان به پوست تو برق طبیعی بخشیده و آن را براق و برنا به نظر می رساند .

شایسته ترین
برند کرم پودر نکات
مثبت و منفی آن ها را بدان:
کرم پودر مات یا این که این که درخشان مثل هر متاع دیگری، نکات مثبت و منفی دارد که اکثری از آن‌ها به گونه پوست بستگی داراست . یک کرم پودر درخشان برای پوست‌های معمولی و اندک آب پباده سازی شده و در عین مرطوب کردن پوست، وارد چروک‌های پوست نیز نمی شود .

اما در صورتیکه کسی پوست چرب داراست، به کار گیری از کرم پودر درخشان برای وی ایده خوبی وجود ندارد، به برهان آنکه ممکن است چهره را مضاعف چرب و براق نشان بدهد . چنانچه پوست چربی داری، خوب تر است از یک پرایمر مات کننده به فعالیت گیری کنی تا چربی مازاد پوست را در اختیار گرفتن نماید .

از
محصولی به کارگیری کن که دوست داری:
آیا دوست داری آرایش و پیرایش مات داشته باشی، اما پوست تو ناچیز آب میباشد؟ در هر فیس این عمل را بکن! سعی نگذاری نوع پوست تو تعیین کننده سبک آرایشی رخ‌ات باشد . هر کسی می تواند از فرآورده و ظاهر آیتم عشق و علاقه و عشق و علاقه خویش به فعالیت گیری نماید، اما بایستی زیرسازی و پیرایش و آرایش و پیرایش را به شیوه درست انجام بشود . برای این عمل، می بایست سزاوار ترین پرایمر را انتخاب کرده تا بتوانی زیرسازی قابل قبولی انجام بدهی .


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۰۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

زدن کرم پودر پرنورخیس

بهترین مارک کرم پودر
برخی‌ها به خطا یکسری سکو پر‌نور‌خیس یا این که تیره‌خیس از رنگ پوستشان را تعیین می کنند . زدن کرم پودر پر‌نور‌خیس از پوست صورت را کهن سال‌خیس و رنگ آن را مایل به خاکستری و کرم پودر تیره‌خیس از پوست فیس را کدر نشان می دهد . پس برای داشتن پوستی خوشگل و طبیعی می بایست رنگ کرم پودرتان همرنگ با رنگ پوستتان باشد . تقریبا اکثر برندهای دارای اعتبار آرایشی تیس‌خیس دارا هستند تا شما بتوانید شل‌خیس گزینش فرمایید .


بهترین مارک کرم پودر


ولی یکی رایج‌ترین خلل ها خانم‌ها برای گزینش رنگ کرم پودر، آزمایش کردن آن روی پشت دست میباشد درصورتی که که اختلاف رتبه متعددی دربین رنگ پوست فیس با دست جانور می باشد . شایسته ترین رویکرد برای تعیین رنگ مطلوب، زدن مقدار یه خرده از آن روی قسمتی از چهره مثل روی آرواره یا این که فک و مقایسه آن با رنگ پوست در روشنایی طبیعی میباشد .

 

کانسیلر

کانسیلر همانند کرم پودر در جور‌های جامد و کرمی وجود دارااست . ولی به جهت اینکه کرم پودری که به پوست می زنیم سنگین بوده و برای پوست حریم دیده مناسب وجود ندارد بهتر میباشد از کانسیلر به عمل گیری نمائید .

 

 

کانسیلر پف، تیرگی و چروک‌های ریز به دور دیده را از در میان میبرد . متاسفانه برخی از خانم‌ها گهگاه از کانسیلری که 10 رتبه پر‌نور‌خیس از رنگ پوستشان میباشد به دور چشمشان می زنند . در شرایطی‌که این فعالیت چشمانشان را ریز‌خیس نشان میدهد و موقعیت تصنعی و مصنوعی به صورت می دهد . رنگ کانسیلر صرفا بایستی یک مرتبه پر‌نور‌خیس از رنگ کرم پودرتان باشد . کانسیلر‌ها را می توانید روی خط خنده، خط اخم و همین طور لک‌های پوستی هم به فعالیت گیری نمایید .

 

فیکساتور
(ثبت کننده)
پودرهای فیکساتور در رنگ‌های روشن تا تیره و در جور‌های مات و شاینی موجودند . پودرهای فیکس معمولا برس یا این که پد مخصوص دارا هستند و پس از کرم پودر زده میگردند . دسته دیگری از ثبت کننده‌ها می باشند که فقط برای مناطقی که آب و هوای مرطوب دارا می باشند مناسب میباشد .

 

بیس

بیس‌ها در دو مدل ژله‌ای و کرمی و در 3 رنگ بنفش، سپید و سبز موجودند . بیس بنفش برای پوست‌هایی با زمینه سیاه و کدر، سبز برای پوست‌های سرخ و سپید برای پوست‌های نرمال به کار می‌رود . برای دوام طولانی خیس کرم پودر کافی میباشد مقدار یک عدس از بیس را پیشین از کرم پودر به پوستتان بزنید .

 

تعدادی
نکته طلایی
_ اشخاصی که پوست خیلی چربی دارا هستند می توانند برای تداوم بیش تر قبلی از زدن کرم پودر با یک پنبه آغشته به الکل سپید رقیق گردیده با آب، صورتشان را تمیز نمایند تا چربی پوستشان متعادل شود . ولی این کار برای دوران‌هایی که می خواهید به ضیافت خاصی بروید پیشنهاد میشود و انجام هر روز این کار باعث کدر شدن پوست می گردد .

 

_ همیشه بعداز زدن کرم پودر یک تکه پنبه وسیع بردارید و خیلی آرام به طور دورانی روی پوستتان بکشید . این کار اضافات کرم پودر را می گیرد .

 

_ در‌حالتی که میخواهید نصیب‌هایی از بدنتان را نیز کرم پودر بزنید به هیچ وجه از کرم پودرهای چرب به فعالیت گیری نکنید . کرم پودرهای آکوا که با آب ترکیب میگردند شایسته ترین آیتم برای پوست بدن می باشند .


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۵:۰۱ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

معرفی شایسته ترین برند کرم پودر جان دار در بازار

بهترین مارک کرم پودر
معرفی شایسته ترین برند کرم پودر جان دار در بازار | با داشتن داده ها و شناخت با شایسته ترین برند کرم پودر و به کار گیری‌ از آن‌ها برای پیرایش زیرسازی صحیح انجام داده و پیرایش را روی چهره خویش بخوابانید.

شایسته ترین و برگزیدگان برند های کرم پودر در دنیا
این روز ها گونه های مختلفی از کرم پودرهای مایع، پن استیک، پنکیک و... موجود هست ولی این که کدام مدل و رنگ کرم پودر قادر است عیوب پوست را بپوشاند، موقعیت ماسک مانند و تصنعی و مصنوعی ساخت نکند و صورت را زیباتر از پیشین نشان دهد بسیار مهم میباشد در‌این بخش از دلگرم به معرفی چندین کرم پودر عالی برای هر جور پوستی می پردازیم.

با جدیدترین و شایسته ترین کرم پودر های عالم آشنا گردید
کرم پودر لاپری
لاپری قضیه شکوفایی یک لابراتوار مخصوص بفرد و فوق العاده مجهز را برای مراقبتهای یگانه و پرهزینه از پوست و زیبایی بوجود میاورد.

این موسسه سوپر لاکچری و تشریفاتی از سال تاسیس آن بوسیله یک دکتر معالج سوییسی در 1931 قابل اعتماد ترین این گونه شرکت های به حساب آورده می شود. مشتریان سرشناس و باخبر از سراسر جهان به کلینیک لاپری مراجعه می‌نمایند تا از آخری پدیده ها و کشفیات ضد پیری، سلول سازی، جوانی و محافظت از سالمی پوست اطلاع یابند.

مقاله پیشنهادی

چربی سوزی اصولی با میل کردن پروتئین.

این مجموعه کارشناس بایوتکنولوژی بصورت انحصاری یک سری فرمول اکتشافی برای جوانی پوست را در مالکیت خویش دارااست و "گروه خاویار" و "سوییس سلولار آنتی ایجر" دارنده فرمول علمی به تثبیت رسیده و تایید گردیده از سوی پژوهشگران سرشناس برای خودداری از پیری پوست می باشند. این کرم تازه و ابداعی دربردارنده مواد کم و فوق العاده مغذی برای تسریع تولید و ساز سلول های پوست شناخته گردیده اند و در غایت جوانی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

 

کرم پودر لانکوم
پوشش بسیار عالی
ماندگاری 24 ساعته
فارغ از ساخت براقیت در پوست
پوشش بدون نقص عیب و نقص های پوست
ساخت پوست مخملی
دربردارنده عطر بسیار عالی ( شایسته ترین بو کرم پودر در جهان )
مطلوب برای همه پوست ها حتی بسیار حساس
نگهداری کننده از فروغ آفتاب بدلیل داشتن SPF 15
فاقد هرگونه مواد شیمیایی
فاقد چربی

 


کرم پودر استی لودر
کرم پودر استی لودر دابل ویر کرم پودر دوستداشتنی در جمهوری اسلامی ایران و کل جهان

با فرمول انقلابی خویش یک پوشش خیلی خوب سوای تولید چربی و شم سنگینی. با ساخت کردن یک آرایش و پیرایش و مکاپ سبک در زمان روز به شما کادو میدهد. کرم پودر استی لودر دابل ویر از هنگامی که شما پیرایش خویش را با آن استارت میکنید بازه 15 ساعت برروی پوست با پوشش خوب و سوای توقف ماندگاری دارااست و یک کدام از شایسته ترین خصوصیت های گرم پودر استی لادر میباشد. خصوصیت دیگر کرم پودر استی لودر مات بودن آن میباشد و یک پیرایش مات و سوای برق که سبب ساز داشتن آرایشی طبیعی و خوشگل می گردد.

کرم پودر استی لودر نداشتن چربی و روغن میباشد و شما حس راحتی و سبکی با این کرم پودر می‌کنید و بدین برهان این کرم پودر برای کسانی که پوست چرب و نصفه چرب به طرف نرمال دارا‌هستند توصه می گردد. بازهم یک امتیاز مختص از کرم پودر استی لودر سوای عطر و اسانس منافذ پوست را اذیت نمی نماید و سبب ساز آلرژی نمی‌شود و خانم هایی که پوست حساس دارا‌هستند یا این که از لنز به کار گیری میکنند

با خیال و خاطر ریلکس از این کرم پودر به کار گیری نمایند و آیتم تایید پزشکان پوست جهان و کشور ایران می‌باشد . کرم پودر استی لادر با فرمول یگانه و بی نیاز خویش یک پیرایش سوای عیب و نقص و طبیعی در زمان روز برای شما می سازد . کرم پودر استی لودر در قبال گرما و رطوبت و تحرک مقاومت خیلی خیر داراست و به خیر برروی پوست شما استوار می‌ماند.

این مارک تیم ای بی سابقه از تولیدات نگهداری از پوست، پیرایش، و بو تولید ها، از گزاره پرفروش و راه‌حل اثبات شده‌است. تحت عنوان یک کدام از دوستداشتنی ترین و آیتم احترام برند های دنیا، اسم استی لادر در بیشتراز 100 مرزو بوم تحت عنوان نمادی از کیفیت، گران‌قیمت به رسمیت شناخته، و وعده و حفظ میگردد.

 

 

کرم پودر کلارنس
سرزمین مبدأ مارک فرانسه حجم 30mlسایر خصوصیات پوشش طبیعی و بدون نقص از صبح تا شب
بافت خیلی سبک با نهایی مات
شم راحتی روی پوست با دوام بالا
ضد آلودگی، ضد رادیکال آزاد و ضد UV
از رنگ های تیره برای آن‌گاه سازی هم می قدرت به کار گرفت.
ادغام کردن رنگ های تیره و پر‌نور، هم دوام آرایش و پیرایش را بالا میبرد، هم شمارا به رنگ دلخواه نزدیک خیس مینماید.
معرفی چهار برند کرم پودر خوب


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۱۱ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

چطور از شر کرم پودر خلاص شویم


چه گونه از کرم پودر و پنکیک خلاص شویم؟
شاید او‌لین دلیل زیبایی هر انسانی، پوست رخ اوست، اشخاصی که دارنده پوست صاف و روشن و سوای لک و جوش می باشند، حتی فارغ از کوچکترین آرایشی، از زیبایی بیشتری برخوردارند، نسبت به اشخاصی که پوست خیر و خوبی ندارند و از کرم پودر و دیگر مواد آرایشی به کارگیری می‌نمایند!
فرآوری: عشقی -بخش زیبایی تبیان

بهترین مارک کرم پودر

در شرایطی‌که پوستتان دارنده منافذ میباشد و یا این که جوش می‌زند، برای زیباتر شدن صورتتان و خلاصی از مواد آرایشی مانند کرم پودر و پنکیک، راه‌حل های خانگی بی آلایش ای به شما سفارش می‌کنیم:
1- منافذ پوست در اثر عده شدن چربی ،گرد و خاک و باکتری ها بسته گردیده و آغاز به وسیع شدن میکنند، به این ترتیب برای دوری از این ایراد هر روز صبح بعداز بیدار شدن و شب ها پیشین از خواب فیس تان را پاک نمائید، اما در‌این عمل افراط نکنید، تنها دوبار در شبانه روز کافی میباشد .

2 - هر روز برای پانزده تا سی ثانیه یک تکه یخ را روی منافذ پهناور گردیده بمالید.

3- از خمیر جوش شیرین برای خار کردن منافذ به کار گیری فرمائید. البته چنانچه پوست شما خیلی حساس میباشد، بهتر میباشد که‌این عمل را نکنید. برای تصحیح کردن خمیر جوش شیرین دو قاشق جوش شیرین را در دو قاشق آب گرم ترکیب فرمائید و آنرا برای سی ثانیه روی منافذ وسیع پوست بمالید و به آرامی ماساژ دورانی بدهید. آن‌گاه با آب سرد آب بکشید این فعالیت را هر شب برای یک هفته و بعد سه عدد پنج توشه در هفته انجام دهید .

4- یک حوله کوچک را در ترکیب آب لیمو و آب آناناس بخیسانید و آنرا برای یک دقیقه روی فیس بگذارید. بعد از آن با آب ولرم آب بکشید. لیمو ترش و آناناس دارنده آنزیم های طبیعی می‌باشند که سبب کوچک شدن منافذ، سفت شدن و پر‌نور شدن رنگ پوست می‌شوند. در حالتی که پوست تان حساس میباشد اولیه یک کرم مرطوب کننده روی پوست بمالید آن‌گاه حوله آغشته به آب لیمو و آناناس را روی چهره بگذارید .

5-شب ها برای نظافت کردن رخ از اسکراب که نوعی کرم منزه کننده با دانه های خیلی ریز است به کار گیری فرمائید. این دانه های خیلی ریز باطن منافذ پوست را منزه کرده و به مرور سایز آن ها را کوچک می کنند.

برای چهره از ماست بعنوان ماسک به کار گیری نمائید. چون ماست دارنده مواد لاکتیک و پروبیوتیک میباشد که سبب ساز می‌شوند باکتری های مضر روی پوست که استدلال اصلی پهناور شدن منافذ و بوجود داخل شدن جوش میباشند از دربین بروند. این ماسک را هفته ای یکبار برای پنج عدد آبادی دقیقه بگذارید روی چهره بماند.
6- برای فیس از ماست بعنوان ماسک استعمال نمائید. چون ماست دارنده مواد لاکتیک و پروبیوتیک میباشد که منجر میشوند باکتری های مضر روی پوست که استدلال اصلی پهناور شدن منافذ و بوجود وارد شدن جوش میباشند از میان بروند . این ماسک را هفته ای یکبار برای پنج عدد قریه دقیقه بگذارید روی رخ بماند .

7- از کرم هایی که دارنده بتا و آلفاهایدراکسی اسید می باشند، به کار گیری نمایید این اسیدها سلول های مرده پوست را از دربین می‌برند و پوست واضح و با تازگی تحت آن ها را نمایان می‌کنند. همینطور می‌توانید از اسید هایی که پوست را لایه برداری می‌کنند، هر چهار یا این که شش هفته یکبار به کار گیری نمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۵:۰۸ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

کرم پودر خانگی


توجه به محصولات زیبایی که استفاده می‌کنید، اهمیت بسیاری دارد. ما نباید هر چیزی را برای پوست صورت یا بدن استفاده کنیم.

محصولاتی وجود دارند که ارزان قیمت بوده و حاوی ترکیبات مضری هستند.

ما بر حسب عادت، ترکیبات محصولات آرایشی را نمی‌خوانیم.

بهترین مارک کرم پودر

بهتر است همیشه از محصولات خانگی استفاده کنیم، تا کمترین آسیب را به پوست وارد کنیم.

کرم پودر خانگی

کرم پودر مایع
مواد مورد نیاز:

5 میلی لیتر آب
5 گرم پودر کاکائو
50 میلی لیتر کرم روزانه
این سه ماده، مواد اصلی کرم پودر خانگی هستند. برای دستیابی به رنگی مطلوب و مشابه رنگ صورتتان باید از رنگ‌های طبیعی همانند رنگ‌های خوراکی استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید از خاک رس سفید یا قرمز نیز استفاده کنید

طرز تهیه: اولین قدم، تهیه‌ی رنگ کرم پودر است. پودر کاکائو را با خاک رس (پیش‌تر گفتیم که این مورد به رنگ پوستتان بستگی دارد) مخلوط کنید. سپس، آب را اضافه کرده و آن را به خوبی هم بزنید و سپس آن را به کرم روزانه‌تان بیفزایید.

اگر پوستی خشک دارید، باید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

کرم پودر
مواد مورد نیاز:

5 قطره روغن جوجوبا
5 قطره روغن کنجد
10 میلی لیتر روغن شی باتر
2 قاشق چایخوری نشاسته‌ی ذرت
1 قاشق چایخوری اکسید روی
5 گرم پودر کاکائو
5 گرم خاک رس (سفید یا قرمز)
تمامی مواد گفته شده را به ترتیب با یکدیگر مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید.

برای ماندگاری بیشتر کرم پودر نیز می‌توانید به آن ویتامین E اضافه کنید.

 

کرم پودر فشرده
مواد مورد نیاز:

¼ فنجان آرد
5 گرم پودر کاکائو
5 گرم خاک رس (سفید یا قرمز)
50 میلی لیتر کرم روزانه
پودر کاکائو و آرد را در یک ظرف الک کنید؛ سپس کرم روزانه و خاک رس را به آن اضافه کنید. مخلوط را به خوبی هم زده و در صورت نیاز، آن را تکان نیز بدهید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۴:۳۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

کرم پودر چه است ؟

بهترین مارک کرم پودر
اکثر وقت ها بانوان نگران لکه های پوستی فرورفتگی و چروک های پوست خویش میباشند امروز در تالار زیبایی بهروزی شما‌را با اشکال کرم پودر و روش به کار گیری از آن و عارضه ها و فواید آن آشنا می کنیم در پی مقاله با ما یار و همدم باشید

کرم پودر چه است ؟

ما از کرم پودر برای پوشانندگی بهتر پوست به کار گیری میکنیم انگیزه این میباشد که چنانچه پوست لکه ی داشته باشد پوشانده شود و پوستی یک دست باقی بماند.

این ماده آرایشی می تواند سریع فیس شما‌را پر‌نور کرده و به پوست شما شادابی و تازگی خاصی دهد- مخصوصا زمانیکه از بی خوابی مشقت می برید یک کرم پودر خوب میتواند صورت خسته شمارا به یک چهره شاداب تبدیل نماید؛ بدنبال کرم پودری باشید که یک مرتبه از رنگ پوست شما پر‌نور خیس باشد

کرم پودر برای اشکال پوست

 

اشخاصی که پوست درخشان و شفافی دارا هستند یعنی پوست‌هایی که مثل آینه می‌درخشند ولی گهگاه هم جوش‌های ریزی در آن چشم می‌گردد بهتر میباشد بعداز زدن ضد آفتاب اختصاصی پوست از پنکیک استعمال شود به دلیل آنکه در‌این مواقع پنکیک هم توان پوشانندگی خیر و خوبی برای جوش‌ها داراست و هم اینگونه پوست‌ها را برنا‌خیس نشان خواهد بخشید که اما نباید هیچگاه پنکیک را به دور دیده‌ها زد بلکه فقط با گذاشتن و برداشتن پد پوست را می بایست یه خرده مات کرد

در حالتی‌که پوستی کدر و دارنده جوش و همچنین لک‌های ارثیه از جوش دارید، نخست ضدآفتاب فاقد چربی خویش را بزنید، آن گاه از یک کرم‌ پودر خوب که قابلیت و امکان پوشانندگی خیر داراست استعمال کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با جنبش آهسته ضربه زدن آن را کاملا روی پوست بخوابانید و در انتها فعالیت پیرایش هم پد یا این که به عبارتی ابر پنکیک را برداشته و با جنبش گذاشتن و برداشتن روی پوست، آن را پاره ای از براقی به ماتی برسانید.

پوست های چرب :

در تعیین کرم پودر برای پوست های چرب بایستی هنگام خرید صد رد صد به آن توجه کنید.

پوست چرب درخشان بنظر میرسد، و حس چربی روی پوست موجود هست. همینطور ممکن میباشد منافذ بزرگتر از منافذ طبیعی پوست داشته باشد. در صورتی‌که پوست شما چرب میباشد هنگام خرید کرم پودر قطعا به لیبل درج شده باشد. در غیر این چهره خیر صرفا براقی پوست شمارا تشدید میکند بلکه بایستی خودتان را برای زدن جوش‌های بد‌خیس فراهم فرمائید.

کرم پودرهای مایع یا این که جامد با بیس آب و پنکیک‌های کم آب تعیین خیر و خوبی میباشد. در حالتی‌که که پوستتان نیاز به یک پوشش کارکشته‌خیس داراست قبلی از زدن کرم مایع با یک پد مرطوب یک لایه از فون کم آب (آکوا) روی پوستتان بزنید.

پوست های کم آب :

این جور پوست به علت فقدان چربی، تیره و گرفته بنظر میرسد، و نوروروشنایی را به رنج منعکس میکند.
ممکن میباشد خارش داشته باشد
به راحتی تحریک و ملتهب شود، و مستعد پوسته پوسته شدن میباشد.

کرم پودری گزینش فرمائید که وضعیت شادابی به پوست شما داده و نوروفروغ را به اندازه کافی در صورت‌تان منعکس شدن دهد. ابدا از کرم پودرهایی مثل پنکیک‌های کم آب به کارگیری نکنید. کرم پودرهای مایع با بیس روغنی شایسته ترین گزینش برای شما میباشند. در حالتی که نخست پوستتان را مرطوب نمایید و یک لایه پن استیک یا این که فون چرب (سوپرا) روی پوستتان بزنید و بعداز کرم پودر مایع استعمال فرمایید

پوست های ترکیب:

ین گونه پوست بسیار شایع میباشد. سیرتکامل ها کم آب می باشند، تمامی حیطه ی T صورت چهره (یعنی پیشانی، بینی و زنخدان) چرب میباشد. در‌حالتی که پوست شما در‌این جور جای‌دارد بایستی یک کرم پودر مطلوب پوست‌های کم آب و یک کرم پودر مطلوب پوست‌های چرب برای ۲ فصل سوز‌و‌سرما و گرما داشته باشید. به صورت کلی کرم پودرهای مایع با بیس آب گزینش نیکی برای پوست‌های ترکیب میباشد.

 

کرم پودر‌ها براساس گونه پوشش

شما بایستی یرای به کارگیری کرم پودر از کلیه فایده ها آن اطلاع داشته باشید

کرم پودر‌ها براساس مدل پوشش تقسیم بندی میگردند:

۱- کرم‌های مرطوب کننده رنگی: که علاوه بر خواص مرطوب کنندگی پاره ای دانه‌های رنگی هم دارا‌هستند که به پوست رنگ می بخشد این کرم برای پوستهای برنا و صاف مطلوب میباشد.

۲- فون مایع که رایج‌ترین و دوستداشتنی‌ترین صورت کرم پودر میباشد: چون به کار گیری از آن سهل میباشد و پوشش

طبیعی به پوست میدهد این کرم‌ها معمولاٌ برای پوستهای نرمال و کم آب مطلوب میباشند .)

۳- کرم پودر: این کرم‌ها بسیار مرطوب و بی نیاز میباشند مخصوصاً مطلوب پوستهای کم آب هستند و زیرا بافت نسبتاًً سنگین دارا‌هستند می بایست شما مطمئن گردید که خوب جذب پوست گردیده برای این فعالیت از یک اسفنج مرطوب یاری بگیرید.

۴- کرم پودر فشرده یا این که پنکیک: این کرم اقتدار پوشش بیشتری داراست معمولاً به صورت پودر فشرده گردیده و به دو چهره چرب و کم آب وجود دارد و به کارگیری آن معمولاً به یاری اسفنج میباشد که روی آن در لحاظ گرفته شده‌است.

۵- پن استیک: این کرم پودر دارنده بافت سنگین است و ب برای پوشش معایب پوستی و سرخی جراحت سیار مطلوب هست. یه خرده از آن را روی محل می گذاریم و با یک اسفنج محو می کنیم.

چه‌طور کرم پودر طبیعی به حیث رسد؟

کرم پودر را با اسفنج یا این که انگشت روی پوست به آرامی بمالید، تا پوست شما پر‌نور گردیده و در عین هم اکنون طبیعی به حیث رسد. بهتر میباشد دهانتان را هنگام به کارگیری از کرم پودر گشوده نگه دارید تا حوزه‌ گردن شما در معرض روئت کرد باشد و خط معین فک شما زدوده شود. بعداز اتمام پیرایش هم یک دستمال کاغذی را به آرامی روی صورتتان بمالید. این عمل منجر می گردد مواد آرایشی روی پوست یکنواخت خیس گردیده و در عین درحال حاضر رخ شما طبیعی خیس به لحاظ رسد

هنگام خرید کرم پودر به چه مواقعی اعتنا فرمایید؟

کرم پودری برای شما مطلوب میباشد که هنگامی به خط فک تحت مالیده شود، خط آرایشی میان گردن و رخ به وجود نیاید، هنگام خرید برای آزمایش رنگ کرم پودر می بایست 3رنگ در حدود رنگ پوستتان را روی خط فک زیر خویش بمالید، بعد از آن در نوروفروغ طبیعی ملاحظه کنید که آیا هنوز خط آرایشی مشاهده می شود یا این که خیر؟ درصورتی که رنگ صحیح را تعیین کرده باشید خطی نباید باقیمانده باشد.
v


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۲:۳۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تعیین کرم پودر مطلوب رنگ پوست


تعیین کرم پودر مطلوب رنگ پوست
تناژ رنگ هایی که معمولا در کرم پودر ها موجود است صورتی، کهربایی یا این که زردرنگ و عاجی رنگ میباشد. برای گزینش صحیح ته رنگ پوست، به مچ دست خویش در ذیل فروغ و روشنایی مهتابی اعتنا نمائید، درصورتی که رگ شما در تحت نوروفروغ، آبی بود شما پوست سردی دارید و به کارگیری از کرم پودرهای با طیف رنگی صورتی برای شما مطلوب میباشد. در صورتی رگ شما سبز رنگ بود پوست شما گرم میباشد و بهتر میباشد به سراغ کرم پودر با طیف رنگی زرد رنگ بروید. اشخاصی که پوست پر‌نور دارا هستند طیف رنگی عاجی برای آن ها مطلوب خیس میباشد و اشخاصی که پوست سبزه و یا این که گندمگون دارا‌هستند از طیف رنگی بژ استعمال کنند. البته مجموعاَ کرم پودری برای شما مطلوب میباشد که هنگامی به خط فک تحت مالیده شود، خط آرایشی فی مابین گردن و چهره به وجود نیاید که میبایست هنگام خرید برای آزمایش رنگ کرم پودر ۳رنگ در حدود رنگ پوستتان را روی خط فک تحت خویش بمالید، سپس در فروغ طبیعی مشاهده کنید که آیا هنوز خط آرایشی چشم می‌گردد یا این که خیر؟ در‌صورتی‌که رنگ صحیح را گزینش کرده باشید خطی نباید باقی‌مانده باشد.ارتباط اشکال پوست با کرم پودر

 بهترین مارک کرم پودر

ارتباط اشکال پوست با کرم پودر
پوست گونه های مختلفی دارااست اعم از پوست چرب، کم آب، نرمال و پوست مختلط که برای گزینش کرم پودر مطلوب پوست بایستی در آغاز دسته پوست خویش را مشخص و معلوم کنیم. پوست مختلط رایج‌ترین دسته پوست میباشد. نصیب T فیس پیشانی و بینی و زنخدان چرب و معمولا در‌این نواحی جوش های سرسیاه یا این که آکنه چشم میگردد و سایر نصیب‌ ها کم آب‌ خیس میباشد. این دسته پوست در فصل‌تابستان معمولا به مختصات پوست‌ های چرب و در فصل‌زمستان به پوست‌ های کم آب شباهت دارااست. در‌صورتی‌که پوست شما در‌این جور جای‌دارد می بایست یک کرم پودر مطلوب پوست‌ های کم آب برای تابستان و یک کرم پودر مطلوب پوست‌ های چرب برای فصل‌زمستان داشته باشید. به طور کلی کرم پودرهای مایع تعیین نیکی برای پوست‌های مختلط میباشد. پوست نرمال ایده آل‌ترین گونه پوست میباشد. پوستی تندرست و شاداب که چربی و آب متعادلی داراست.راهنمای خرید کرم پودر مطلوب پوست

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۷:۵۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

استعمال از کرم لایه‌بردار


به‌حیث می رسد، گذراندن تعطیلات در حاشیه دریا و استخر یا این که به کار گیری از دستگاه سولاریوم دوستداشتنی‌ترین عمل روز‌های داغ فصل تابستان بوده باشد، ولی چنین کاری تاثیرات خویش را روی پوست شما می گذارد، حتی در صورتی‌که به مخاطرات آن کاری نداشته باشید ممکن میباشد دلتان بخواهد به رنگ طبیعی خویش برگردید. ما به شما یاری می کنیم تا از این پوست برنزه خویش خلاص گردید و به وضعیت اولیه خویش بازگردید. این طرز‌ها را دنبال نمایید تا از پوست برنزه خویش رهایی یابید.

 بهترین مارک کرم پودر

استعمال از کرم لایه‌بردار

زمانی پوست خویش را لایه‌برداری فرمایید، سلول‌های مرده پوست‌تان از فی مابین می‌رود. این شیوه قادر است به راحتی پوست برنزه شمارا از فی مابین چیره شود. زمانی چهره خویش را لایه‌برداری می کنید از اسکرابی به کارگیری نمائید که دانه‌های ریز قابل انعطاف داشته باشد تا فیس شمارا در گیر التهاب یا این که خراشیدگی نکند. توصیه ما به شما کرم لایه بردار اوریاژ میباشد. این کرم علاوه بر سپید و پر‌نور‌کردن پوست، جوش‌های التهابی، کومودون‌های سرسفید و سرسیاه و جای جوش را نیز ازبین میبرد.

 

 

شکر و گلیسیرین

در یک ظرف یک‌دوم فنجان شکر، یکسری قطره گلیسیرین و یک‌چهارم فنجان آبلیمو را ادغام فرمائید. این اسکراب را روی نواحی برنزه گردیده پوست خویش بمالید. شکر پوست شمارا به خیر لایه‌برداری کرده و گلیسیرین آن را قابل انعطاف خواهد کرد در حالی که لیمو برنزگی پوست شما‌را پر‌نور‌خیس خواهد کرد.

آبلیمو

آبلیمو از ترکیباتی میباشد که برای از فی مابین بردن رنگ برنزه پوست بسیار استعمال و آزمون شده‌است. لیمو را قاچ کرده و روی منطقه‌ای که برنزه گردیده بمالید. ۲ دقیقه آن را ماساژ دهید و به‌برهه زمانی ۱۰ دقیقه آن را به حالا خویش رها نمایید بعد از آن مثل مدام دوش بگیرید. اسید سیتریک باطن آبلیمو، سلول‌های مرده را از در بین میبرد و در فیض پوست برنزه گردیده به خیر از دربین می‌رود. با اینکه این‌شیوه به شما امداد خواهد کرد تا شم طراوت نمایید، ولی هنگام به فعالیت بردن آن توجه نمائید، در صورتیکه پوست‌تان استارت به خارش کرد، آن را سریع بشویید. این قابلیت و امکان هم موجود است که پوست شما حساس شود، از این‌رو توانا به تحمل تاثیر این اسید روی پوست‌تان نخواهد بود.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۰:۴۵ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)